Kredyt na rozszerzenie działalności

Właściciele już funkcjonujących firm decydują się czasem na rozszerzenie działalności o kolejne usługi lub produkty, od których oczekuje się zysku. Może to być nowy park maszynowy, zaawansowane szkolenia, zakup maszyn, przystosowanie posiadanych przestrzeni lub inne – wszystkie chwilówki ranking chwilówek.

22

Najlepiej, kiedy taką operację można wykonać z firmowych oszczędności inwestycyjnych, lecz ta opcja dostępna jest tylko dla dobrze prosperujących firm. W innych przypadkach przedsiębiorcy decydują się na kredyty dla firm. Instytucja finansowe udzielają z reguły wyższych kredytów firmom niż osobom prywatnym, zwłaszcza jeśli poręczeniem jest majątek przedsiębiorstwa –

Kredyty gotówkowe są uniwersalną formą pożyczania pieniędzy, więc nic dziwnego, że właściciele firm sięgają właśnie po tego rodzaju rozwiązanie. Dodatkowa gotówka, której spłata rozłożona jest na dogodne raty, pozwala na poszerzenie oferty – a w konsekwencji zwiększenie zysków. W ten sposób kredyty mogą przyspieszyć rozwój firmy – jej wejście w nowe branże lub lepsze działania w obecnych.